WITAMY W KILLHOUSE!


Killhouse w Warszawie zapewnia maksimum zabawy, adrenaliny i wyjątkowe emocje dla miłośników mocnych wrażeń. U nas możesz skorzystać z wielu systemów symulacyjnych, takich jak paintball, laser tag czy nerf. Nasze imprezy wyróżniają się doskonałą organizacją – zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Organizacja imprez militarnych to nasza pasja i tworzymy je z pełnym zaangażowaniem.

Na rynku istniejemy od 2012 roku. Cały czas się rozwijamy i inwestujemy.
Zespół Centrum Rozrywki Militarnej Killhouse tworzą zapaleni entuzjaści militariów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oprócz imprez paintballowych oferujemy również zajęcia dla dzieci i młodzieży pod czujnym okiem instruktorów i animatorów, spotkania integracyjne dla firm, a także gry drużynowe. Dysponujemy unikalną i klimatyczną halą do gry w Warszawie.
Z naszą pomocą zorganizujesz niezapomniany wieczór kawalerski, urodziny, spotkanie towarzyskie a także wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne!

Na naszej hali bawią się dzieci, młodzież i dorośli, trenują drużyny airsoftowe i profesjonaliści. Organizujemy gry otwarte, gry scenariuszowe, urodziny, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe. Gorąco zapraszamy na wystrzałową zabawę z Killhouse!