Oferta

Swoją ofertę kierujemy do miłośników dobrej zabawy i potężnej dawki adrenaliny. Centrum Rozrywki Militarnej Killhouse w Warszawie zajmuje się organizacją imprez paintballowych, ale nie tylko. Podstawową atrakcją są różnego rodzaju drużynowe rozgrywki militarne, w których gracze trafiają się nawzajem – często ze zmiennym szczęściem.

Do wyboru macie gry strzeleckie przy użyciu takich narzędzi jak paintball, airsoft czy laser tag. Oferujemy również niezapomnianą i bezpieczną zabawę dla dzieci przy użyciu gąbkowych pocisków (nerf). Organizujemy nie tylko imprezy integracyjne, urodzinowe czy też zajęcia dla najmłodszych, ale też pełne emocji wieczory kawalerskie, panieńskie czy też inne eventy i spotkania dla osób preferujących aktywną formę spędzania czasu. Rozgrywki odbywają się w specjalnie przygotowanej hali na warszawskiej Pradze Północ.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Centrum Killhouse i do dokonania rezerwacji – zorganizujemy dla Ciebie imprezę o każdej porze dnia i nocy.

PAINTBALL

rozgrywka bronią pneumatyczną strzelającą kulkami z farbą

AIRSOFT

gra przy pomocy replik broni strzelających plastikowymi kulkami

NERF

bezpieczna zabawa wyrzutniami gąbkowych pocisków

 

LASER TAG

bezpieczna zabawa karabinkami systemu ECombat

Przepraszamy - Przerwa techniczna