LASER TAG


Laser tag stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego paintballa, dlatego też bywa zamiennie nazywany laserowym paintballem. Jest to militarna gra zespołowa, podczas której nie używa się kulek czy też innych pocisków – amunicję stanowi wiązka podczerwieni. Niewątpliwą zaletą gry jest jej bezpieczeństwo. Nie jest wymagane również specjalne przygotowanie, maski, pancerze czy też kombinezony. Rozrywkę uatrakcyjniają dodatkowe elementy pola walki jak na przykład apteczki, miny czy też punkty dominacji. Nie korzystamy z kamizelek co jest niewątpliwą zaletą. Bloki otwartych gier Laser Tag zawsze trwają 2 godziny.
Gra laser tag to doskonały pomysł na spotkanie integracyjne, a także wieczór kawalerski. Panie również doceniają tę formę rozgrywek militarnych i dlatego idealnie nadają się również na oryginalne, pełne emocji wieczory panieńskie.

Historia gry laser tag sięga przełomu lat 70. i 80. XX wieku. Wywodzi się z systemu szkolenia MILES, który polegał na oznaczaniu „trafionych” osób przez Siły Zbrojne USA. Uczestnicy szkolenia nosili specjalne kamizelki wyposażone w czujnik, a do karabinów przymocowano nadajniki będące źródłem wiązki podczerwieni. Trafienie sygnalizowane było głośnym dźwiękiem emitowanym przez odbiornik.

Jeśli masz jakieś pytanie zajrzyj najpierw tutaj FAQ, jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi, śmiało zadaj nam pytanie.
Jeśli chcesz dokonać rezerwacji KLIKNIJ TUTAJ


Cennik – LaserTag
Cena
I rozgrywka (20 min.) 30 pln
II rozgrywka (20 min.) 55 pln
III rozgrywka (20 min.) 70 pln
IV rozgrywka (20 min.) 75 pln
 
Urodziny Lasr Tag (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek; 2h gry z wyłącznością hali + 0,5 salka na poczęstunek, grupa do 10 osób, ograniczenie wiekowe 18 lat) 650 pln (dodatkowa osoba 30 pln)
Urodziny Lasr Tag (piątek, sobota, niedziela; 2h gry z wyłącznością hali + 0,5 salka na poczęstunek, grupa do 10 osób, ograniczenie wiekowe 18 lat) 750 pln (dodatkowa osoba 40 pln)
Krótka Nocka do 15 osób(cały tydzień w godzinach 21:00 – 0:00, wyłączność hali w cenie) 1000 pln (dodatkowa osoba 65 pln)
 
Wyłączność pola dodatkowo płatna, poniedziałek – czwartek 3h – 500 pln
Wyłączność pola dodatkowo płatna, piątek – niedziela 3h – 1000 pln

    UWAGA

  • Minimalny wiek uczestnika – 10 lat.
  • Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę na udział w grze podpisaną przez prawnego opiekuna.
  • Osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie zostaną dopuszczone do gry (opłata rezerwacyjna lub przedpłata nie podlega zwrotowi).
  • W uzasadnionych przypadkach instruktor ma prawo odmówić klientowi udziału w grze.
  • Prosimy o punktualność.