Imprezy Kawalerskie

* pole wymagane


Oferta dla was

Zaglądasz tu – czyli wypadło na Ciebie.
Zostałeś komendantem wieczoru.
Spokojnie spróbujemy pomóc.
Wybierz opcje, które Cię interesują i prześlij do nas formularz – scenariusz masz gotowy.
Dla dociekliwych i żądnych informacji teks poniżej.

  • Ponad 2000m2 zadaszonego pola gry wystarczy, aby pomieścić do 50 graczy
  • 7 dwupiętrowych budynków o zróżnicowanym rozkładzie tworzy podstawę klimatu niedużego miasteczka
  • Zasłony z wraków, palet i beczek dają wiele możliwości ukrycia się przed ostrzałem
  • Oświetlenie zostało zaprojektowane tak, aby oddać klimat miasteczka po zmroku
  • Kładki, które łączą wszystkie budynki zapewniają, że z każdego pomieszczenia są co najmniej dwa wyjścia
  • Na miejscu dostępne ogrzewane w zimę: szatnia, toaleta i prysznic
  • Duży grill, ławy i stoły pozwalają na relaks po emocjonujących rozgrywkach

PAINTBALL

to sport wymagający od graczy umiejętności podejmowania szybkich decyzji, działania w grupie, planowania, reagowania na szybko zmieniającą się sytuację, kalkulowania ryzyka. Za każdy błąd możesz zostać skarcony kulką przeciwnika. Właśnie ten ból powoduje, że paintball dostarcza niesamowitą wręcz dawkę adrenaliny.
W KillHouse dostajesz do ręki marker, który został opracowany i był wykorzystywany przez oddziały U.S. Marines do ćwiczeń symulujących udział w prawdziwej walce.

AIRSOFT

to forma rywalizacji zespołowej z użyciem pneumatycznych replik broni palnej (Air Soft Gun), strzelającymi plastikowymi kulkami o średnicy 6mm. Gracze ASG stawiają przede wszystkim na realizm rozgrywki i jak najbliższe odwzorowanie uzbrojenia i ekwipunku.
Airsoft w KillHouse pozwala na doskonałą symulację warunków walki w mieście (Close Quarters Battle). Teraz możesz też dołączyć do gry wypożyczając replikę G36
Zaletą ASG jest większa wygoda używania „broni” i mniejszy ból towarzyszący trafieniu.

LASER TAG

to zespołowy sport, podobny do paintballa. Z tego względu często nazywany jest również „laserowym paintballem”. Gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza wiązką podczerwieni urządzeniem z diody LED. Namierza ona specjalny nadajnik, który dostaje każdy z graczy. W laser tag gra się zarówno w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach lub też na zewnątrz. Gra w laser tag jest bezbolesna, ponieważ nie używa się tu pocisków.

Na rynku istniejemy od 2012 roku. Cały czas się rozwijamy i inwestujemy.

Jesteśmy jedynym komercyjnym miejscem w Polsce (prawdopodobnie Europie) oddającym realia walki w mieście, na dwóch poziomach, pod dachem.

Jesteśmy jedynym miejscem, w którym można „grać” z wykorzystaniem aż czterech systemów symulacyjnych dostępnych na miejscu (paintball, airsoft, laser tag, nerf). Na naszej hali bawią się dzieci, młodzież i dorośli, trenują drużyny airsoftowe i profesjonaliści. Organizujemy gry otwarte, gry scenariuszowe, urodziny, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, turnieje. W ciągu miesiąca halę odwiedza około 600-set graczy i osób towarzyszących.

Plan areny cqb – Killhouse

Zobacz galerie