Imprezy Kawalerskie

[si-contact-form form=’3′]

Oferta dla was

Zaglądasz tu – czyli wypadło na Ciebie.
Zostałeś komendantem wieczoru.
Spokojnie spróbujemy pomóc.
Wybierz opcje, które Cię interesują i prześlij do nas formularz – scenariusz masz gotowy.
Dla dociekliwych i żądnych informacji teks poniżej.

  • Ponad 2000m2 zadaszonego pola gry wystarczy, aby pomieścić do 50 graczy
  • 7 dwupiętrowych budynków o zróżnicowanym rozkładzie tworzy podstawę klimatu niedużego miasteczka
  • Zasłony z wraków, palet i beczek dają wiele możliwości ukrycia się przed ostrzałem
  • Oświetlenie zostało zaprojektowane tak, aby oddać klimat miasteczka po zmroku
  • Kładki, które łączą wszystkie budynki zapewniają, że z każdego pomieszczenia są co najmniej dwa wyjścia
  • Na miejscu dostępne ogrzewane w zimę: szatnia, toaleta i prysznic
  • Duży grill, ławy i stoły pozwalają na relaks po emocjonujących rozgrywkach

Paintball

Dostarcza niesamowitych wrażeń i wymaga od graczy umiejętności działania w grupie, szybkiej reakcji, oceny ryzyka, taktycznego myślenia i nie tylko. Każdy nieprzemyślany ruch może skończyć się bolesnym postrzeleniem kulką przez członka przeciwnej drużyny. Dlatego paintball polecamy szczególnie miłośnikom dużej dawki adrenaliny.
Podczas rozgrywek w Killhouse dostaniesz do ręki marker, który używany był do ćwiczeń symulujących prawdziwą walkę przez oddziały U.S. Marines.

Airsoft

Stanowi doskonałą alternatywę dla rozgrywek paintballowych. Airsoft należy do gier zespołowych symulujących prawdziwą walkę pomiędzy drużynami. Jej zdecydowaną zaletą jest wygoda użytkowania pneumatycznej repliki broni palnej (Air Soft Gun), a także mniejszy ból odczuwany podczas trafienia. Jako amunicję wykorzystuje się tutaj plastikowe kulki o średnicy 6 mm.
Centrum Rozrywki Militarnej Killhouse pozwala na symulację warunków walki w mieście (Close Quarters Battle) z jak najbliższym odwzorowaniem ekwipunku i uzbrojenia.

Laser Tag

Bywa nazywany także laserowym paintballem ze względu na podobieństwo tych dwóch sportów. Gracze uzbrojeni są w urządzenie z opcją podczerwieni LED. Punkty zdobywa się poprzez trafienie w członka drużyny przeciwnej wiązką podczerwieni. Gra może odbywać się zarówno na zewnątrz, jak i w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach. W przeciwieństwie do innych rozgrywek laser tag jest całkowicie bezbolesny, ponieważ nie wykorzystuje się tutaj kulek czy też innych pocisków.

Na rynku istniejemy od 2012 roku. Cały czas się rozwijamy i inwestujemy.

Jesteśmy jedynym komercyjnym miejscem w Polsce (prawdopodobnie Europie) oddającym realia walki w mieście, na dwóch poziomach, pod dachem.

Jesteśmy jedynym miejscem, w którym można „grać” z wykorzystaniem aż czterech systemów symulacyjnych dostępnych na miejscu (paintball, airsoft, laser tag, nerf). Na naszej hali bawią się dzieci, młodzież i dorośli, trenują drużyny airsoftowe i profesjonaliści. Organizujemy gry otwarte, gry scenariuszowe, urodziny, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, turnieje. W ciągu miesiąca halę odwiedza około 600-set graczy i osób towarzyszących.

Plan areny cqb – Killhouse

Zobacz galerie

Przepraszamy - Przerwa techniczna