LASER TAG

Laser tag – zespołowy sport, podobny do paintballa. Z tego względu często nazywany jest również „laserowym paintballem”. Gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza wiązką podczerwieni urządzeniem z diody LED. Namierza ona specjalny nadajnik, który dostaje każdy z graczy. W laser tag gra się zarówno w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach lub też na zewnątrz. Gra w laser tag jest bezbolesna, ponieważ nie używa się tu pocisków.

Gra wywodzi się z systemu szkolenia MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System) wdrożonego w Siłach Zbrojnych USA na przełomie lat 70. i 80. System polegał na znakowaniu „trafionych” osób, do broni przymocowany był nadajnik emitujący wiązkę podczerwieni, a żołnierze nosili specjalne kamizelki z czujnikiem odbiornika. Przy skierowaniu wiązki w kierunku takiej kamizelki odzywał się głośny dźwięk informujący o „trafieniu”.

Dodatkowe elementy pola walki takie jak miny, apteczki, punkty dominacji dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę. Jest to zabawa dla osób w każdym wieku, jedynym ograniczeniem jest waga karabinu. Nie ma ograniczeń wiekowych każdy kto jest w stanie wziąć do rąk karabin może grać w Laser – Tag. Dodatkowym plusem jest również to że nie wymagane są żadne dodatkowe elementy takie jak maski pancerze lub kombinezony.

Laser – Tag doskonale nadaje się na wieczory panieńskie lub kawalerskie gdyż nie ryzykuje się żadnych siniaków lub innych kontuzji które mogłyby negatywnie wpłynąć na losy uczestników.

CENA
I rozgrywka (20 min.) 35 zł/ Osoba
II rozgrywka (20 min.) 25 zł / Osoba
III rozgrywka (20 min.) 10 zł / Osoba
IV rozgrywka gratis (20 min.) 0 zł / Osoba
Każda kolejna rozgrywka (20 min.) 10 zł / Osoba
Urodziny do 20 osób
( 2 godziny, Ograniczenie wiekowe do 18 roku życia, Wyłączność hali w cenie.)
1200zł
Krótka Nocka do 30 osób
( od niedzieli do czwartku w godzinach 21:00 – 0:00, Wyłączność hali w cenie.)
1700zł

 

Dodatkowe

CENA ZŁ
GRILL gazowy plus stoły i ławy na 2h 200 zł
WYŁĄCZNOŚĆ w dzień powszedni (rezerwacja całej hali od poniedziałku do piątku do 16 na 3h) 500
WYŁĄCZNOŚĆ w weekend (rezerwacja całej hali, piątek od 16 na 3h) 1000
 
 
 
 

 
Laser Tag Regulamin & Formularz
Laser Tag Regulamin & Formularz
(Dla osób niepełnoletnich)

 
Uwaga w grze mogą uczestniczyć tylko osoby powyżej 10 roku życia za pisemną zgodą opiekuna.