Laser Tag

U nas możesz zapomnieć o siniakach i bolesnych postrzałach podczas rozgrywek militarnych! Laser tag stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego paintballa, dlatego też bywa zamiennie nazywany laserowym paintballem. Jest to militarna gra zespołowa, podczas której nie używa się kulek czy też innych pocisków – amunicję stanowi wiązka podczerwieni.

Rozgrywki mogą odbywać się nie tylko w odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach, ale także w plenerze. Gracze wyposażeni są w bezpieczną broń – karabin z opcją podczerwieni LED. Namierza ona specjalne nadajniki umieszczone zazwyczaj na kamizelkach uczestników zabawy. Dzięki temu trafienie jest całkowicie bezbolesne, a przy tym nie powoduje jakichkolwiek zabrudzeń odzieży.

Historia gry laser tag sięga przełomu lat 70. i 80. XX wieku. Wywodzi się z systemu szkolenia MILES, który polegał na oznaczaniu „trafionych” osób przez Siły Zbrojne USA. Uczestnicy szkolenia nosili specjalne kamizelki wyposażone w czujnik, a do karabinów przymocowano nadajniki będące źródłem wiązki podczerwieni. Trafienie sygnalizowane było głośnym dźwiękiem emitowanym przez odbiornik.

Niewątpliwą zaletą gry jest jej bezpieczeństwo, a w związku z tym brak ograniczeń wiekowych. Nie jest wymagane również specjalne przygotowanie, maski, pancerze czy też kombinezony. Rozrywkę uatrakcyjniają dodatkowe elementy pola walki jak na przykład apteczki, miny czy też punkty dominacji.
Gra laser tag to doskonały pomysł na spotkanie integracyjne, a także wieczór kawalerski. Panie również doceniają tę formę rozgrywek militarnych i dlatego idealnie nadają się również na oryginalne, pełne emocji wieczory panieńskie.

CENA
I rozgrywka (20 min.) 35 zł/ Osoba
II rozgrywka (20 min.) 25 zł / Osoba
III rozgrywka (20 min.) 10 zł / Osoba
IV rozgrywka gratis (20 min.) 0 zł / Osoba
Każda kolejna rozgrywka (20 min.) 10 zł / Osoba
Urodziny do 20 osób
( 2 godziny, Ograniczenie wiekowe do 18 roku życia, Wyłączność hali w cenie.)
1200zł
Krótka Nocka do 30 osób
( od niedzieli do czwartku w godzinach 21:00 – 0:00, Wyłączność hali w cenie.)
1700zł

 

Dodatkowe

CENA ZŁ
GRILL gazowy plus stoły i ławy na 2h 200 zł
WYŁĄCZNOŚĆ w dzień powszedni (rezerwacja całej hali od poniedziałku do piątku do 16 na 3h) 500
WYŁĄCZNOŚĆ w weekend (rezerwacja całej hali, piątek od 16 na 3h) 1000
 
 
 
 

 
Laser Tag Regulamin & Formularz
(Dla osób niepełnoletnich)

 
Uwaga w grze mogą uczestniczyć tylko osoby powyżej 10 roku życia za pisemną zgodą opiekuna.