Laser Tag

U nas możesz zapomnieć o siniakach i bolesnych postrzałach podczas rozgrywek militarnych! Laser tag stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego paintballa, dlatego też bywa zamiennie nazywany laserowym paintballem. Jest to militarna gra zespołowa, podczas której nie używa się kulek czy też innych pocisków – amunicję stanowi wiązka podczerwieni.

Rozgrywki mogą odbywać się nie tylko w odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach, ale także w plenerze. Gracze wyposażeni są w bezpieczną broń – karabin z opcją podczerwieni LED. Namierza ona specjalne nadajniki umieszczone zazwyczaj na kamizelkach uczestników zabawy. Dzięki temu trafienie jest całkowicie bezbolesne, a przy tym nie powoduje jakichkolwiek zabrudzeń odzieży.

Historia gry laser tag sięga przełomu lat 70. i 80. XX wieku. Wywodzi się z systemu szkolenia MILES, który polegał na oznaczaniu „trafionych” osób przez Siły Zbrojne USA. Uczestnicy szkolenia nosili specjalne kamizelki wyposażone w czujnik, a do karabinów przymocowano nadajniki będące źródłem wiązki podczerwieni. Trafienie sygnalizowane było głośnym dźwiękiem emitowanym przez odbiornik.

Niewątpliwą zaletą gry jest jej bezpieczeństwo, a w związku z tym brak ograniczeń wiekowych. Nie jest wymagane również specjalne przygotowanie, maski, pancerze czy też kombinezony. Rozrywkę uatrakcyjniają dodatkowe elementy pola walki jak na przykład apteczki, miny czy też punkty dominacji.
Gra laser tag to doskonały pomysł na spotkanie integracyjne, a także wieczór kawalerski. Panie również doceniają tę formę rozgrywek militarnych i dlatego idealnie nadają się również na oryginalne, pełne emocji wieczory panieńskie.

 
Cennik dla klientów indywidualnych.
 

CENA PLN
Laser Tag – 4 rozgrywki (2 godziny) 80 pln
od osoby
Urodziny maksymalnie do 20 osób
( 2 godziny gry, sala dla gości na 30 minut, ograniczenie wiekowe od 10 do 18 roku życia, wyłączność hali w cenie)
1200 pln
Krótka Nocka do 15 osób
( od niedzieli do czwartku w godzinach 21:00 – 0:00, wyłączność hali w cenie, każda dodatkowo osoba powyżej limitu grupy płaci 65zł.)
1000 pln
Krótka Nocka do 30 osób
( od niedzieli do czwartku w godzinach 21:00 – 0:00, wyłączność hali w cenie.)
1700 pln

 

HAPPY HOURS

poniedziałek piątek od godziny 8:00 do 14:00.
(nie łączy się z innymi zniżkami)

 

CENA PLN
Laser Tag – 4 rozgrywki (2 godziny) 60 pln
od osoby

 

Dodatkowe

CENA PLN
GRILL WYNAJEM 2h
(grill gazowy plus akcesoria, przestrzeń ze stołami i miejscami do siedzenia, „zastawa” z tworzywa sztucznego, lodówka, zamrażarka, czajnik elektryczny)
350 pln
WYŁĄCZNOŚĆ w dzień powszedni (rezerwacja całej hali od poniedziałku do piątku do 16 na 3h) 500 pln
WYŁĄCZNOŚĆ w weekend (rezerwacja całej hali, piątek od 16 na 3h) 1000 pln

 
Zniżka 10% dla służb mundurowych i ratowników na pakiety indywidualne za okazaniem legitymacji. Zniżka może być łączona ze zniżką przedpłatową.
 
Bezzwrotna opłata za rezerwację wynosi 10 pln od osoby i jest zaliczana do opłaty za wydarzenie.
 
Wymagana minimalna wartość rezerwacji 300 pln.

Regulamin oraz zgoda dla osób niepełnoletnich.
 
UWAGA:

  • Minimalny wiek uczestnika – 10 lat
  • Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę (link) na udział w grze podpisaną przez prawnego opiekuna.
  • Osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie zostaną dopuszczone do gry (opłata rezerwacyjna lub przedpłata nie podlega zwrotowi).
  • W uzasadnionych przypadkach instruktor ma prawo odmówić klientowi udziału w grze.
  • Prosimy o punktualność.