zaprasza na szkolenia strzeleckie. Prowadzącymi są byli i obecni funkcjonariusze wydziałów AT, CBŚ, którzy, szkoleni byli przez specjalistów z całego świata. Ich wiedza, umiejętności oraz przygotowanie metodyczne gwarantuje profesjonalne i bezpieczne przekazanie posiadanej wiedzy. Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób, które nie trzymały broni w ręku jak i dla posiadaczy broni oraz funkcjonariuszy służb mundurowych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności strzelania oraz obsługi broni palnej.

(broń długa)
            Szkolenie mające na celu naukę sprawnego posługiwania się bronią długą i praktycznego strzelania bojowego (CQB). Podstawowe szkolenie strzelania bojowego z broni długiej przeznaczone jest dla osób poczatkujących, które nie miały wcześniej kontaktu z bronią lub chcących się doszkolić w obsłudze i posługiwaniu się nią. Szkolenie jest czterogodzinne. W trakcie szkolenia używać będziemy karabinków AK-47 (7,62×39), M-4 (5,56×45), HK 416 (5,56×45), PM-98 (9×19 Para), PM-63 (9×18 Makarow) oraz niespodzianka w postaci karabinu do strzelań długodystansowych.
Cena szkolenia 600 zł. + opłata za amunicję 200 szt./os (w średniej cenie 2 zł./szt.)

(broń krótka)
            Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie strzelały z broni palnej krótkiej a chcą rozpocząć Przygodę z bronią palną. Szkolenie trwa 2 godziny. Składa się z bloku teoretycznego, podczas którego omówione zostaną zasady bezpiecznego zachowania się na strzelnicy, budowa pistoletów Glock, nauka ładowania, rozładowania magazynków, sposoby noszenia broni. W części praktycznej: postawy strzeleckie wykorzystywane w strzelaniach z broni krótkiej, szybkie dobycie broni, naukę oddania celnego strzału. Po treningu bezstrzałowym wykonamy strzelania szybkie o zmieniającym się stopniu trudności. Szkolenie to oswoi Was z bronią krótką i przygotuje do udziału w następnych poziomach zaawansowania.
Cena szkolenia 369 zł. (w tym 30 szt. amunicji)

(broń krótka)
            Szkolenie ma na celu naukę sprawnego posługiwania się bronią palną krótką i praktycznego strzelania bojowego (CQB) Chcąc opanować sztukę praktycznego posługiwania się bronią musisz zacząć od podstaw. Szkolenie trwa cztery godziny i dedykowane jest osobom, które chcą wejść w świat strzelań defensywnych. W programie m.in. techniki szybkiego dobycia broni, różne sposoby wymiany magazynka, strzelanie w różnych kierunkach, strzelanie w ruchu.
Cena szkolenia 749 zł. (w tym 100 szt. amunicji)

(broń krótka)
            Kolejnym etapem są strzelania dynamiczne połączone z elementami praktycznego strzelania bojowego z broni krótkiej. Szkolenie trwa pięć godzin. Uczestnictwo w tym etapie możliwe jest po ukończeniu szkolenia ALFA. W programie m.in. strzelania dynamiczne o zmieniającym się stopniu trudności z wykorzystaniem osłon, strzelania do kilku celów z różnych postaw, „taktyczna” wymiana magazynka, strzelania z jednej ręki (prawa, lewa), taktyczne strzelania do celów znajdujących się za szybą samochodową.
Cena szkolenia 920 zł. (w tym 150 szt. amunicji)

(broń krótka)
            Czwartym etapem są strzelania z elementami taktyki przeznaczone dla wprawnych strzelców, którzy ukończyli poprzednie poziomy lub pomyślnie przeszli weryfikację posiadanych umiejętności. Na tym poziomie strzelania wykonywane są przez zespoły strzeleckie 2 – 5 osobowe, które realizują określone zadania. Kursanci będą uczestniczyli w szkoleniu, jakim poddawani są funkcjonariusze służb mundurowych w trakcie kursów podstawowych i specjalistycznych. Szkolenie to trwa sześć godzin. W programie m.in. strzelania w warunkach ograniczonej widoczności przy użyciu latarki, strzelania sytuacyjne z wykorzystaniem osłon, strzelania w warunkach stresu.
Cena szkolenia 1100 zł. (w tym 250 szt. amunicji)

Wszystkie szkolenia realizowane są na strzelnicach krytych/odkrytych w Warszawie i okolicach. Po zakończeniu szkolenia wystawiany jest przez organizatora imienny certyfikat o jego ukończeniu. Grupa szkoleniowa liczy do 10 osób. Bliższe informacje oraz dostępne terminy dostępne pod adresem strzelania.bojowe@gmail.com

Serdecznie Zapraszamy

            Chcesz nauczyć sie posługiwać bronią gdy brak amunicji? Nie wiesz co zrobić w przypadku kontaktu bezpośredniego z przeciwnikiem. Zastanawia Cie jak obezwładnić przeciwnika i wyjść cało z zagrożenia. Tego i wiele innych przydatnych rzeczy nauczysz sie podczas szkoleń KRAV MAGA z Rafałałem Kozłowskim w KillHouse.

Rafał Kozłowski
Czarny pas Krav Maga (1 Darga)
Licencjonowany Instruktor Krav Maga Europejskiej Federacji Krav Maga – Richard Douieb oraz Stowarzyszenia Krav Maga Polska.
Prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony, walki wręcz oraz bezpieczeństwa osobistego dla różnych grup zawodowych, dzieci, kobiet oraz grup mieszanych.

      Szkolenie 1-3 godziny. Szkolenie obejmuje zakres tematów:

 • jak nie stać się ofiarą,
 • metody działania sprawców oraz sposoby unikania zagrożeń,
 • jak przełamać stres,
 • jak użyć przedmiotów codziennego użytku w samoobronie,
 • samoobrona:
  • techniki samoobrony,
  • przerabiamy scenariusze imitujące realne zagrożenie np. próba kradzieży torebki, napaść, próba gwałtu.
 • w całość wplatamy ćwiczenia aerobowe i zabawy integracyjne.
 • ćwiczenia na sprzęcie (atrapy pałek, noży, pistoletów, poduch do uderzeń i kopnięć).

            Celem szkolenia jest nauczyć podstawowych technik, odruchów samoobrony i pokazać, że zastosowanie już nabytych umiejętności jest możliwe podczas realnego zagrożenia w taki sposób aby każdy mógł się obronić się sam swoich bliskich.

Przepraszamy - Przerwa techniczna