Imprezy firmowe

 


Organizujemy imprezy integracyjne o tematyce militarnej. Do wyboru masz dynamiczny PAINTBALL, bezbolesny LASER-TAG i realistyczny AIRSOFT.

PAINTBALL dostarcza maksymalnej dawki adrenaliny. Trafienia kulkami z farbą są bolesne i często pozostawiają siniaki. Huk wystrzałów i rozbryzgi farby potęgują poczucie zagrożenia. Na hali KillHouse przeciwnik może kryć się za każdym rogiem, w sąsiednim pokoju, na balkonie zaraz nad Twoją głową. Spostrzegawczość, opanowanie i dobra strategia to podstawa sukcesu. Aby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę, warto wziąć ze sobą kilka granatów hukowych i dymnych. Opcja pierwszego wyboru wśród zespołów męskich, choć nie tylko.

LASER-TAG w wydaniu BATTLEFIELD LIVE to zabawa przypominająca grę komputerową na żywo. Bezbolesne trafienia wiązką laserową są rejestrowane przez karabiny graczy. Na wyświetlaczach umieszczonych na broni pojawia się ilość żyć, pozostałej amunicji, magazynków, a także statystyki trafień. System sterujący rozgrywką uniemożliwia naginanie zasad – wyłącza trafionemu możliwość strzelania. Rozrywka może być urozmaicona przez punkty odnawiania życia (respawn points), elektroniczne miny i pułapki. Bezpieczna i bezbolesna zabawa dla każdego, idealna dla zespołów mieszanych.

AIRSOFT stawia na realizm. Na pierwszy rzut oka ciężko jest odróżnić replikę ASG od jej ostrego odpowiednika. Oprócz sporej dawki adrenaliny, airsoft idealnie nadaje się do szkoleń taktycznych, działań zespołowych i gier scenariuszowych.

Po korporacyjnym meczu paintballa prezesa można łatwo poznać po tym, że ma nie tylko ślady po farbie, ale i siniaki po kolbach.

Szkolenia

We współpracy z firmą Leadership Source organizujemy szkolenia dla firm. Szkolenia odbywają się w formie wykładu połączonego z działaniami taktycznymi na obiekcie KillHouse. Pod okiem emerytowanego oficera US. Army, majora Rocco A. Spencera uczestnicy szkolenia nowo nabytą wiedzę wdrażają w życie poprzez realizację postawionych przed nimi celów. Do symulacji warunków bojowych może posłużyć każdy z wyżej wymienionych typów rozgrywki – paintball, laser-tag i airsoft.

Doświadczenie i kompetencje Leadership Source w połączeniu z profesjonalnym przygotowaniem rozgrywki w unikalnej hali KillHouse zapewniają, że szkolenie pozostanie na długo w pamięci jego uczestników, co gwarantuje trwałe korzyści dla firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Leadership Source:

Podczas prowadzonych szkoleń czerpiemy z bogatego doświadczenia i praktyki wypracowywanych na przestrzeni dziesięcioleci przez Armię Stanów Zjednoczonych. Nie tylko dostarczamy uczestnikom niezbędną wiedzę w zakresie zarządzania zespołem i dynamiki procesów grupowych, wiemy również jak sprawić by skutecznie przyswoili sobie przedstawiane przez nas umiejętności oraz potrafili zastosować je w pracy z własnym zespołem. Umożliwia to naszym absolwentom maksymalną efektywność w realizacji celów oraz zdobycie trwałej przewagi nad konkurentami.

Świadomość i zrozumienie celu pozostaje kluczowe dla wszystkich działań podejmowanych w organizacji. Podczas naszego szkolenia uczymy jak stawiać jasno zdefiniowane, ambitne, ale możliwe do zrealizowane cele. Do lidera należy przedstawienie zespołowi celów w taki sposób, by ludzie zrozumieli je i uznali za swoje własne.

Leadership Source pokazuje jak ze zbioru jednostek stworzyć świadomą wspólnego celu, zintegrowaną grupę. Z powodzeniem udowadniamy, że zespoły pracowników nie dzielą się na dobre i złe. Występują natomiast nieuformowane, niewłaściwie zarządzane grupy oraz świadomie kształtowane i dowodzone zwycięskie drużyny.

Pełna oferta na stronie Leadership Source.

Przepraszamy - Przerwa techniczna